Sdělení oddílu orientačního běhu TJ Opava 2

Z důvodů nám neznámých (a ani přes naše četné dotazy zatím nesdělených) se vedení MSKS OS rozhodlo v již dohodnutém kalendáři závodů orientačního běhu pro rok 2015 změnit termín jednoho ze závodů jeho přesunutím ze soboty 17. 10. na neděli 18. 10. 2015. Tento termín si však náš oddíl orientačního běhu TJ Opava, po předchozí přímé konzultaci a dohodě mezi jeho předsedkyní Evou Kociánovou a předsedou STK MSKS OS Josefem Zajícem, zarezervoval na pořádání běžeckého závodu Běh Slavkovským lesíkem. Naším velkým zájmem bylo, aby neděle 18. 10. 2015 zůstala pro závody orientačního běhu volným dnem, a panem Zajícem jsme byli o tom ujištěni, aby nedošlo ke kolizi s dalšími sportovními akcemi v našem regionu (viz Sdělení oddílu z 30. 10. 2014 níže).
Změnou dohodnutého termínu nás vedení MSKS OS dostalo, slušně řečeno, do prekérní situace, resp. z nás, méně slušně řečeno, udělalo pitomce. Náš oddíl OOP je z tohoto důvodu nucen přesunout termín akce Běh Slavkovským lesíkem z původně oznámeného termínu neděle18. 10. 2015 na sobotu 17. 10. 2015. Doufáme pevně, že k další změně v operativním řízení krajského svazu OB už nedojde.
Termín další akce našeho oddílu, Běhu kolem komína, který byl v souladu s termínem Mistrovství ČR na klasické trati stanoven na neděli 20. 9. 2015, zůstává nezměněn, pokud ovšem vedení ČSOS nezmění termín pořádání MČR a pokud komín až do září příštího roku zůstane komínem. Snad se ještě na nějaké jistoty můžeme spolehnout.

Běh 20. let TQM sobota 25.dubna 2015
Běh kolem komína neděle 20. září 2015
Dvojzávod OB sobota 3.října 2015
Běh Slavkovským lesíkem sobota 17. října 2015

Výbor oddílu OB TJ Opava

Příspěvek byl publikován v rubrice Netříděné. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.